Deutsch English Wersja polska
Konstrukcje stalowe na miarę
REMONTY, MODERNIZACJE, INWESTYCJE
Konstrukcje stalowe

Aktualności

Konstrukcje stalowe
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Innowacyjna gospodarka Kotłoinwest Sp. z o.o. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego


Program uczniowskich praktyk zawodowych

Praktyki
Od 2016 roku w firmie Kotłoinwest Sp. z o. o. funkcjonuje program uczniowskich praktyk zawodowych na stanowiskach:
- Ślusarz
- Operator obrabiarek skrawających (Tokarz-Frezer)

Uczniowie mają możliwość praktycznej nauki zawodu a po jej zakończeniu otrzymują kurs na uprawnienia spawacza. Realizujemy naukę zawodu z uczęszczaniem do szkoły lub praktyczną naukę zawodu zakończoną egzaminem czeladniczym.
Dotacje na Innowacje

Firma Kotłoinwest Sp. z o.o. realizuje projekt pn. Rozwój działalności Kotłoinwest Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych poprzez wdrożenie PRE w ramach umowy o dofinansowanie nr UDA-POIG.06.01.00-04-053/13-00.

Okres realizacji 22.11.2013 - 21.11.2015

Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


Międzynarodowe Targi Poznańskie - ITM Polska 2015 Podziękowania za wizytę na stoisku KOTŁOINWEST Sp. z o.o. podczas Targów METALFORUM 2015.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim goszczącym na naszym stoisku podczas targów ITM Polska 2015, Salon METALFORUM w Poznaniu. Miło nam było Państwa gościć. Dziękujemy za rozmowę i czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą naszej firmy. Państwa sugestie, propozycje i spostrzeżenia są dla nas cenną pomocą w dalszych pracach nad rozwojem firmy i nowymi usługami.
Mamy nadzieję, że rozmowy handlowe przeprowadzone podczas dni targowych przyniosą obopólne korzyści. Liczymy, że kontynuacja naszej współpracy będzie przebiegała pomyślnie, natomiast nowych Klientów zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Najszybciej jak to możliwe odpowiemy na wszystkie poruszone zagadnienia.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Kotłoinwest Sp. z o.o.


Międzynarodowe Targi Poznańskie - ITM Polska 2015 2015-06-02 Międzynarodowe Targi Poznańskie - ITM Polska 2015
Innowacje - Technologie - Maszyny, targi ITM Polska to największe wydarzenie przemysłowe w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie.
W dniach 9-12 czerwca (od wtorku do piątku) będziemy uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Poznańskich "ITM Polska 2015" w Salonie METALFORUM.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska.

PAWILON 6A, STOISKO NR 111 ZAPRASZAMY!


Offshore Technology Days 2014 Bergen Podziękowanie za udział w targach OTD 2014
Szanowni Państwo,
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko nr.: 3560 na Międzynarodowych Targach Technologii Wydobywczej "Offshore Technology Days 2014" w Bergen w dniach 15 - 16 października 2014r.
Dziękujemy za rozmowę i czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą firmy Kotłoinwest Sp. z o.o. Wierzymy, że nasi pracownicy odpowiedzieli na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Jeśli jednak w dalszym ciągu czują Państwo niedosyt informacji związanych z naszą działalnością, bądź umknął w trakcie rozmowy jakiś szczegół, zapraszamy do kontaktu.
Mamy nadzieję, że rozpoczęte rozmowy, przerodzą się w projekty zakończone sukcesem.
Jesteśmy przekonani, że dobre rzeczy wynikną z naszych wspólnych wysiłków.

Poniżej prezentujemy galerię naszego stoiska
Offshore Technology Days 2014 Bergen2014-10-06 Międzynarodowe Targi Technologii Wydobywczej "Offshore Technology Days 2014 Bergen"
W dniach 14-16 października (od wtorku do czwartku) będziemy uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Technologii Wydobywczej "Offshore Technology Days 2014 Bergen".
OTD to największa coroczna impreza poświęcona branży stoczniowej i offshore. To również jedna z największych tego typu imprez na świecie. Pierwsza część targów (14.10) rozpoczyna się wieczorną ceremonią otwarcia dla wystawców i zwiedzających, która umożliwia tworzenie kontaktów biznesowo-towarzyskich w wieczór poprzedzający rozpoczęcie wystawy. W ceremonii otwarcia weźmie udział około 450 osób z branży naftowej, gazowej i energetycznej. Natomiast w drugiej części targów, od środy do czwartku (15-16.10), targi są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Warto nadmienić, że wstęp dla zwiedzających targi jest bezpłatny.
Głównym celem udziału naszej firmy w targach jako wystawcy jest zaprezentowanie oferty produkcyjno-usługowej, pozyskanie nowych kontaktów handlowych oraz rozbudowa bazy potencjalnych kontrahentów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska: Hall B, stoisko nr: 3560 !


2014-10-06 Targi NORTEC 2014 w Hamburgu
Kotłoinwest Sp. z o. o. aktywnie uczestniczy w różnych imprezach targowo-wystawienniczych o charakterze międzynarodowym, prezentując swoje produkty i usługi.
21 - 24 stycznia bieżącego roku braliśmy udział w 14 edycji targów NORTEC w Hamburgu - jednej z największych imprez wystawienniczych w zakresie technik produkcyjnych w północnej Europie, podczas których zaprezentowaliśmy naszą ofertę oraz nowości z zakresu świadczonych przez nas usług.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko targowe, a tych którzy nie mieli ku temu okazji zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
2012-02-02 Audyt certyfikacyjny
W marcu 2012 roku nasza firma przeszła z pozytywnym rezultatem audyt certyfikacyjny wg przepisów: 97/23/WE, AD 2000-Merkblatt HP 0 Rozdział 3, TRD 201 i TRR 100, przeprowadzony przez TUV Nord Systems GmbH & Co

2012-02-02 Ranking "Diamenty miesięcznika Forbes 2012"
Praca naszej firmy została doceniona w rankingu "Diamenty miesięcznika Forbes 2012". W województwie kujawsko-pomorskim osiągnęliśmy 13 miejsce w kategorii Firmy od 5 do 50 mln PLN

2011-09-01 Recertyfikacja Systemów Zarządzania w Firmie
W sierpniu 2011 roku poddaliśmy się recertyfikacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania w Firmie; przedłużyliśmy tym samym ważność przyznanych nam certyfikatów ISO. Podkreślenia wymaga również fakt, iż Firma uzyskała nowy certyfikat potwierdzający funkcjonowanie w Firmie Zakładowej Kontroli Produkcji opartej o wymagania normy PN-EN 1090-1:2010 - tym samym konstrukcje stalowe wykonywane są w Kotłoinwest Spółka z o.o. zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 1090-2:2009.
Kotłoinwest Sp. z o.o. 2011
/html>