• kotloinwest@kotloinwest.pl

facebook

ZBIORNIKI I INSTALACJE TECHNOLOGICZNE

Naszą domeną jest prefabrykacja i montaż zbiorników oraz instalacji technologicznych bezciśnieniowych i ciśnieniowych do wszelkiego typu mediów (neutralne, żrące, płynne, sypkie). Posiadamy długoletnie doświadczenie w produkcji z zastosowaniem stali węglowej, kwasoodpornej i trudni ścieralnej.

KONSTRUKCJE STALOWE

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę spawalniczą, doświadczenie i uprawnienia niezbędne do produkcji i montażu wszelkiego typu konstrukcji stalowych, urządzeń oraz maszyn.

Wykonujemy konstrukcje wsporcze urządzeń i instalacji technologicznych, hal przemysłowych, opodestowania obsługowego oraz opodestowania BHP.

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE

Dysponujemy wydziałem antykorozyjnym, z nowoczesnym zapleczem technicznym i wykwalifikowanym personelem, umożliwiającym realizację prac w zakresie oczyszczania konstrukcji stalowych metodą strumieniowo-ścierną i zabezpieczenia antykorozyjnego poprzez malowanie natryskowe metodą hydrodynamiczną.

URZĄDZENIA PRZEMYSŁOWE

Zajmujemy się realizacją wszelkiego typu prac związanych z montażem maszyn i urządzeń przemysłowych, tj.: wymienników ciepła, przenośników – zgrzebłowych, kubełkowych, taśmowych, ślimakowych, filtrów – pulsacyjnych, żwirowych, wielotarczowych itp. Specjalizujemy się również w prefabrykacji i montażu urządzeń typu offshore oraz elementów dźwigowych.

WYNAJEM PERSONELU TECHNICZNEGO

Dysponując wiedzą i bogatym doświadczeniem pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując usługę wynajmu wyspecjalizowanej kadry spawalniczej i monterskiej wraz ze sprzętem. Nasi spawacze posiadają uprawnienia wydane przez: UDT, UDT CERT, TUV NORD, TUV SUD, TUV RHEINLAND, IS GLIWICE, SIMP i są biegli w następujących metodach spawania: 111, 121UP, 141 (141, 142,143,145), 131, 135,138.

SERWIS PRZEMYSŁOWY

Świadczymy usługi w zakresie serwisu urządzeń przemysłowych (zawory, pompy, przekładnie).

Nasz serwis obejmuje:

  • diagnostykę
  • usuwanie awarii i usterek
  • bieżące naprawy
  • przeglądy
  • konserwacje

Od wielu lat wykonujemy remonty i modernizacje dla firm z branży: celulozowo-papierniczej,  petrochemicznej i energetycznej.

POBIERZ KOMPLETNY KATALOG NASZYCH USŁUG I SPECYFIKACJI
Pobierz